Вчені знайшли у дітей небезпечну хронічну хворобу

21,0 т.
Вчені знайшли у дітей небезпечну хронічну хворобу

Британські вчені з'ясували, що близько 2% дітей у країні страждає від синдрому хронічної втоми. Ця хвороба має вірусну природу появи.

"Подібне відкриття важливе, адже воно показує, що СХВ більше поширений серед підлітків, ніж ми вважали раніше. Діти, які страждають від нього і відвідують мій госпіталь у Баті, вчаться тільки два дні на тиждень, і їм потрібна допомога, яка сьогодні надається тільки тяжкохворим підліткам", - розповіла Естер Кроулі з Брістольського університету, пише "РІА Новини".

Кроулі та її колеги дійшли до висновку, що від цього синдрому страждають не тільки дорослі, а й діти, простеживши за станом здоров'я майже шести тисяч британських школярів у віці від 12 до 18 років.

Читайте: Лікарі з'ясували, які пологи найнебезпечніші для здоров'я

Якщо вірити даним опитування, СХВ частіше і швидше вражає дівчаток і дівчат, ніж хлопців і хлопчиків - кількість носіїв синдрому серед них приблизно в два рази більша. Наслідки від розвитку хвороби були, з іншого боку, однакові - і хлопчики, і дівчатка приблизно в 3 рази частіше пропускали заняття в школі, і мали нижчу успішність.

Як наголошують вчені, синдром хронічної втоми виліковний і з ним можна боротися, використовуючи препарати для посилення імунної системи, що дозволяють переключити її в нормальний режим роботи. Тому ця невелика, але суттєва група підлітків, потребує допомоги і підтримки закладів охорони здоров'я, - зазначають Кроулі і її колеги.

Читайте: Вчені придумали, як просто зняти біль при пологах

Як повідомляв "Обозреватель", вчені дізналися, чому діти стають злочинцями.