МоваЯзык

/ Новини медицини

Лікарі заговорили про неможливість пересадки голови російському програмісту

Пересадка голови російському програмісту Валерію Спиридонову неможлива й етично неприйнятна, заявив шведський хірург-трансплантолог Паоло Маккіаріні.

"Як взагалі можна уявити таку операцію? Особисто я думаю, що він злочинець. По-перше, для цього немає ніякої наукової бази. По-друге, це вже щось з області трансгуманізму ... Як взагалі мозок однієї людини зможе раптом почати функціонувати, будучи приєднаним до іншого тіла? Навіть якщо уявити, що він навчився відновлювати розірвані зв'язки між частинами спинного мозку і нервової системи, чому ж ця методика ще не застосовується для лікування паралізованих хворих, наприклад?", - повідомив лікар, передає "Газета".

Трансплантолог також додав, що Спиридонов - швидше за все, не усвідомлює всієї небезпеки, якій себе піддає. На думку Маккіаріні, дозволяти подібну операцію на сьогоднішній момент не можна, так як вона етично неприйнятна.

Паоло Маккіаріні - професор, один з піонерів регенеративної медицини в світі. Він одночасно є вченим-біологом та чинним хірургом-трансплантологом, і в даний час займає пост професора регенеративної хірургії в Каролінському Інституті Швеції.

Як повідомляв "Обозреватель", італійський нейрохірург розбурхав світову громадськість заявою, що візьметься вперше в історії людства провести трансплантацію голови. Операцію вже призначили на грудень 2017 року.

Стати пацієнтом лікаря вирішив програміст з Росії Валерій Спиридонов, який страждає від важкої хвороби - спінальної аміотрофії Вердінга-Гоффмана. Пацієнти з таким діагнозом, як правило, не доживають і до 20 років.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини