Вчені повідомили, як побороти карієс без лікарів

17,8 т.
Вчені повідомили, як побороти карієс без лікарів

Австралійські вчені довели, що регулярний догляд за зубами не тільки значно зменшує ризик розвитку карієсу, але і може повністю зупинити його розвиток. Для цього необхідно приділяти підвищену увагу домашньому чищенню зубів і скорочувати вживання цукру.

А стоматологам вчені радять у своїй роботі використовувати фторні лаки, - пише Газета.

"Це дослідження доводить необхідність серйозних змін у способах боротьби з карієсом. Запобіжні заходи мають більш ефективні результати, ніж традиційна лікувальна практика", - розповів керівник групи вчених, професор Венделл Еванс.

Програма моніторингу, що проводиться Національною радою по здоров'ю і медичних досліджень Австралії, підтвердила, що ризик розвитку карієсу і необхідність пломбування скорочена на 30-50% серед пацієнтів, які дотримувалися зазначених правил.

Відео дня

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені створили гель, що вбиває біль в зубах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки