МоваЯзык

/ Новини медицини

Медики знайшли рятівне лікування від синдрому Дауна

Американські медики визначили, що флуоксетин (торгова марка Прозак) позитивно впливає на роботу головного мозку хворих синдромом Дауна. Випробування вже провели на мишах, проте вчені вважають, що ліки позитивно діють і на людей.

У новому експерименті візьмуть участь вагітні жінки, у майбутньої дитини яких був діагностований синдром Дауна. Дослідники планують з'ясувати, чи допоможе прийом Прозака під час вагітності вплинути на розвиток мозку новонароджених, які страждають цим синдромом, а також на вираженість симптомів захворювання, пише Медпортал.

Планується, що дослідження почнеться через три роки: жінки вживатимуть Прозак протягом строку вагітності, а народжені у них діти з синдромом Дауна продовжать вживання препарату ще протягом двох років.

Побоювання, однак, викликають можливі побічні ефекти, пов'язані з прийомом Прозака. В одному з досліджень було показано, що вживання цього препарату під час вагітності підвищує ризик виникнення вроджених вад розвитку, втім, інші вчені стверджують, що ризик розвитку ускладнень досить малий.

Як повідомляв "Обозреватель", медики назвали небезпечний овоч для здоров'я вагітних.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини