МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені відкрили неймовірно простий спосіб запам'ятовування важливої інформації

Фахівці з Монреальського університету провели дослідження з метою з'ясувати, як найкраще запам'ятовувати інформацію. Вчені вважають, що їхні висновки стануть в нагоді всім, хто не хоче забувати важливі речі.

У новому дослідженні взяли участь 44 студента-старшокурсника, повідомляє MedDaily

У першому експерименті добровольцям показували слова на екрані. Учасників попросили прочитати слова про себе, а потім теж про себе, але ворушачи при цьому губами. Крім того, студенти читали слова вголос самим собі і іншій людині. Вчені помітили, що добровольці краще запам'ятовували слова, читаючи їх вголос іншому. Читання вголос самому собі теж сприяло закріпленню інформації.

Читайте:Як поліпшити пам'ять: 13 способів перестати все забувати

Дослідники пояснюють: чим більше складових беруть участь у процесі запам'ятовування, тим краще. Так, артикуляція і мова допомагають зберегти інформацію в пам'яті.

У другому експерименті з безглуздими складами вищезгаданий спосіб не працював. На думку авторів дослідження, справа в тому, що безглуздих складів немає в довготривалій пам'яті. Тому мозок не може зв'язати їх з раніше вивченим матеріалом для того, щоб краще запам'ятати.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені розповіли, яка їжа руйнує пам'ять людини.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини