МоваЯзык

/ Новини медицини

Лікарі знайшли нестандартні ліки для лікування раку легенів

Американські медики з'ясували, що ліки, призначені для лікування меланоми, у комбінації з препаратом для зниження рівня холестерину, може використовуватися для боротьби з недрібноклітинним раком легенів.

Так дослідницька група розробила мультігенну модель з використанням дрозофіл, на якій було вивчено механізм розвитку захворювання, а також протестовані комбінації ліків, пише Медпортал.

Крім того, препарати перевірялися і на культурах клітин раку легенів. Вченим вдалося виявити дві ключові мутації, що беруть участь у розвитку недрібноклітинного раку легенів - Rasі PTEN.

Лікарі протестували на моделі більше тисячі препаратів, щоб з'ясувати, які ліки пригнічують розвиток захворювання і підвищують виживаність. Найбільш ефективною виявилася комбінація траметініба, призначеного для лікування меланоми, і флувастатину, використовуваного для зниження рівня холестерину.

У своїх подальших дослідженнях автори планують підтвердити ефективність підібраної ними комбінації для лікування пацієнтів з недрібноклітинним раком легенів.

Як повідомляв "Обозреватель", лікарі розповіли, як з молодості уникнути раку грудей.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини