МоваЯзык

/ Новини медицини

Трохи перцю: експерти розповіли про корисні властивості гострої їжі

Китайські вчені заявили, що гостра їжа дозволяє збільшити середню тривалість життя людини.

Такі результати експерти отримали в результаті експерименту. Лікарі протестували стан здоров'я і спосіб життя у 500 тисяч жінок у віці від 30 до 79 років, - пише Medik Forum.

На момент проведення випробувань всі волонтери мали гарне самопочуття. Випробовувані розповідали про свій звичний раціон харчування, освіту та доходи. Проаналізувавши фактор шкідливих звичок у респондентів, дослідники прийшли до висновку, що вживання гострих харчових інгредієнтів в істотній мірі впливає на ризик передчасної смерті.

При цьому додатково зазначається, що правдивість отриманих відомостей перевірялася вченими додатково у вигляді вибіркових перевірок, які були реалізовані протягом 7-ми років.

У користь гострої їжі представники науки переконуються не вперше. Раніше було встановлено, що перець чилі, доданий в їжу, активізує бурі жирові клітини, які допомагають позбутися від зайвих кілограмів. Крім того, вчені вважають, що інгредієнти гострої їжі володіють захисним потенціалом відносно онкології і хвороб печінки.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше експерти заявили про цілющі властивості перцю.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини