Більше половини українців страждають ожирінням - дослідження

2,4 т.
Більше половини українців страждають ожирінням - дослідження

У 55,3% українців є проблеми із зайвою вагою. Так середня вага жителів України у віці 18 років і старше становить 74 кг (у тому числі 80 кг - у чоловіків і 70 кг - у жінок), а зріст відповідно 169, 175 і 164 см.

Про це повідомив доктор економічних наук Андрій Ревенко з посиланням на дані, які щорічно публікуються департаментом обстежень домогосподарств Держстату, пише ZN.UA.

Читайте: Вчені з'ясували, що сніданок оздоровлює людей з ожирінням

Дані про індекс маси тіла (ІМТ) розраховуються за формулою, в чисельнику якого вага тіла (кг), а в знаменнику зростання (м) у квадраті. "Індекс до 18,5 (що менше нормального) має 1,4% наших жителів, нормальний індекс (від 18,5 до 25) - 43,5%. Зайва маса тіла (з індексом від 25 до 30) у 39,4%, ожиріння (від 30 до 40) - у 15,3%, а крайнє ожиріння (понад 40) у 0,6% жителів. Виходить, що зайва вага, яка ніяк не корисна для здоров'я, більш ніж у половини наших громадян" , - зазначає Ревенко.

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", дієтолог розповіла, чому вранці потрібно їсти вуглеводи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки