МоваЯзык

/ Новини медицини

Ніяких шприців: у США створили першу в світі таблетку від діабету

Американські вчені створили першу в світі таблетку, яка дозволяє доставляти інсулін в організм діабетиків, не використовуючи уколи.

"Якщо ми говоримо про діабет, то нам було вкрай важливо створити методи доставки інсуліну в організм оральним шляхом. Сьогодні діабетики змушені колоти собі інсулін по сім разів на день, і це часто буває великою проблемою для них. Психологічний дискомфорт часто призводить до порушень режиму прийому ліків, появі ускладнень та госпіталізації", - розповіла Самір Мітраготрі з університету Каліфорнії в Санта-Барбарі, - передає РІА Новини.

Мітраготрі і її колеги вперше змогли створити пігулки, здатні не тільки доставляти інсулін в організм людини оральним шляхом, але і знижувати дозу ліків, навчившись створювати особливі "Нанопластирі", які вміють прикріплятися до стінок кишечника.

Ці пластирі, упаковані всередині захисної капсули, оберігають їх від кислот шлункового соку і виконують дві функції - вони перешкоджають розкладанню молекул інсуліну, захованих усередині них, і сприяють їх проникненню в кровотік через стінки тонкого кишечника.

За словами Мітраготрі, поки ці таблетки не були схвалені регулюючими органами і їм ще належить пройти клінічні випробування на тваринах і людях.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в США медики випадково зупинили процес старіння.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини