Гірше грипу та Ебола: світом крокує новий смертельний вірус

94,8 т.
Гірше грипу та Ебола: світом крокує новий смертельний вірус

У Всесвітній організації охорони здоров'я попередили про поширення нового смертельного вірусу - меліоідоз. Смертність від нього може досягати 70%, особливо при відсутності належного лікування. А цю хворобу складно ідентифікувати, оскільки раніше її можна було помітити лише у жителів тропіків.

Спричинює меліоідоз грунтова бактерія Burkholderia pseudomallei, здатна проникнути в тіло людини через дихальні шляхи, травний тракт або ранки на шкірі. У хворого розвивається сепсис - "занадто інтенсивна" запальна реакція, що впливає на весь організм і веде до винятково тяжких наслідків. Особливо небезпечно те, що бактерія стійка до цілого спектру стандартних антибіотиків, - пише Naked Science.

Відео дня

Згідно з нещодавнім дослідженням, проведеним мікробіологами, меліоідоз перестає бути "локальним" захворюванням. Підтверджені випадки інфекції відзначені в 45 тропічних країнах, а підозри на її появу - ще в 34-х. Поширенню хвороби сприяє й інтенсивна торгівля, і вражаюча стійкість самої бактерії.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені знайшли у дітей небезпечну хронічну хворобу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки