МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені попередили, що жир на животі може бути смертельно небезпечним

Загальне ожиріння не додає людям здоров'я, але жирові відкладення в області талії за наявності у людини в цілому нормальної ваги ще більш небезпечні - худорляві люди з повною талією схильні до більшого ризику передчасної смерті, ніж "рівномірно вгодовані".

Це стало відомо завдяки новим дослідженням, проведеним вченими з клініки Майо в Рочестері, повідомляє "Российская газета".

Дослідники вивчили дані великої групи учасників національного обстеження, зіставивши ризики загальної смертності та летальності через серцево-судинні захворювання з індексом маси тіла і співвідношенням обсягів талії і стегон добровольців.

З'ясувалося, що люди з нормальною вагою і надлишками черевного жиру мали найнижчі показники виживаності в довгостроковій перспективі.

Так, для чоловіків з нормальною вагою і надлишком жиру в області живота ризик передчасної смерті був вище на 87 відсотків у порівнянні з чоловіками, у яких теж була нормальна вага, але при цьому був відсутній "пивний" животик.

У порівнянні з чоловіками, що мали надлишкову вагу або ожиріння, вірогідність смерті у чоловіків з нормальною масою тіла і надлишковим жиром на животі підвищувалася більш ніж удвічі.

Якщо говорити про жінок з нормальною вагою і абдомінальним ожирінням, то небезпека смерті у них була вище майже на 50 відсотків у порівнянні з дамами, які мали нормальну масу тіла, і на 32 відсотка вище, ніж в учасниць із загальним ожирінням.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше вчені заявили, що ожиріння не пов'язане з фастфудом.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини