Вчені пояснили, як просто підвищити свій інтелект

15,6 т.
Вчені пояснили, як просто підвищити свій інтелект

Китайські вчені довели, що прослуховування музики Вольфганга Моцарта покращує розумові здібності. За їхніми словами, це обумовлено композиційним ритмом п'єс, порушення якого мінімізує позитивний ефект від прослуховування класичної музики.

"Прослуховування творів Моцарта сприяє збільшенню кількості нейронів, що покращує роботу мозку", - пояснили вчені, пише "Вокруг света".

Добровольці, які слухали музику в традиційному варіанті, краще справлялися з поставленими завданнями: швидше знаходили вихід із лабіринту, акуратніше робили вироби з паперу, зокрема, орігамі. Решті ж, навпаки, було складніше сконцентруватися.

Читайте: Лікарі знайшли причину ожиріння і розвитку астми у дітей

Відео дня

Унікальні властивості творів Моцарта ще в 1993 році відкрили співробітники Каліфорнійського університету в Ірвіні (США): фізик Гордон Шоу та психолог Френсіс Раушер. Як показав їхній експеримент, прослуховування композицій класика покращувало пам'ять і орієнтування в просторі учасників дослідження.

Як повідомляв "Обозреватель", психологи з'ясували, як ставати розумнішими під час навчання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки