Американці придумали, як зробити тренування цікавим: простий лайфхак

15,1 т.
Американці придумали, як зробити тренування цікавим: простий лайфхак

Американські фітнес-інструктори і лікарі придумали спосіб, за допомогою якого своє тренування в залі або будинку можна зробити цікавою.

За інформацією американського лікарського шоу, для цього знадобитися проста колода карт.

Американці придумали, як зробити тренування цікавим: простий лайфхак

Як грати

Для кожної масті присвоюється певна вправа. Наприклад, Бубна - вправа джампінг Джек, Піка - бурпі, Чирва - присідання, а Трефа - вистрибування.

Відео дня

Щоб взяти участь у грі можна обрати різну кількість людей. Але чим їх буде менше, тим ефективніше буде тренування. До речі, грати в гру можна і з самим собою.

Правила прості: перемішавши колоду карти, ви витягаєте не дивлячись, карту. Масть вкаже на вправу, а цифра на карті - на кількість повторень. Валет, Дама, Король і Туз можуть бути десятками, а можуть стати тим числом, яке присвоять їм гравці.

Як правильно виконувати вправи можна подивитися на відео нижче.

Джампінг Джек

Бурпі

Присідання

Вистрибування

Як раніше повідомляв "Обозреватель", лікарі назвали 6 легких шляхів "прокачати" свій метаболізм і схуднути.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки