Легалізація марихуани в Україні: в МОЗ зробили важливе уточнення

Легалізація марихуани в Україні: в МОЗ зробили важливе уточнення

Легалізації медичної марихуани в Україні не зробить її вільно доступною для всіх бажаючих.

Про це розповів в ефірі ObozTV директор центру психічного здоров'я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України Сергій Шум. За його словами, прихильники легалізації маніпулюють поняттями.

"Давайте чітко розділяти. Є декриміналізація, легалізація та медичне вживання. У нас на сьогоднішній день є медичне використання морфіну в паліативній практиці. Але це не означає, що ми легалізували героїн, це зовсім різні речі", – пояснив представник Міністерства охорони здоров'я.

Відео дня

"Коли мова про медичне використання, мова про надання допомоги відповідно до стандартів, з усіма відповідними заходами безпеки, які вже прописані, коли мова йде про обіг наркотиків у медичній практиці", – додав він.

За його словами, медичне використання буде доступне пацієнтам з епілепсією, посттравматичним розладом, хронічним болем тощо.

"Тому не треба говорити про легалізацію", – підкреслив Шум.

sud.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки