Медики повідомили, чим небезпечна "поза дачника"

26,2 т.
Медики повідомили, чим небезпечна 'поза дачника'

Медики попередили, що тривала робота в "позі дачника", тобто сидячи навпочіпки, або сильно зігнувши спину і низько нахиливши голову, призводить до порушення кровотоку і здатна привести до інсультів і серцевих нападів.

Також, працюючи в такій незручній позі, людина ризикує отримати проблеми з хребтом. Крім того, великий шанс появи болю в колінних і тазостегнових суглобах, а також у попереку, передає "Лента".

Лікарі рекомендували дачникам проводити на грядках не більше трьох годин на день. Якщо дотримуватися цієї рекомендації, то така помірна фізична активність сприятливо позначається на серцево-судинній системі, а також сприяє відстроченню розвитку старечої деменції.

Відео дня
Робота на дачі

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені пояснили користь додаткового сну.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки