Супрун розповіла про небезпеку мобільних телефонів

105,7 т.
Супрун розповіла про небезпеку мобільних телефонів

На поверхні телефону можуть існувати штами кишкової палички, стафілококи, стрептококи та інші інфекції.

Крім того, телефони в лікарнях можуть бути джерелом поширення внутрішньолікарняних інфекцій. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, на поверхні телефону залишаються сліди від пальців, волога, жир, піт, волосся, залишки їжі і бруду, а також маленькі частинки з тих місць, де телефону вдалося побувати за день. З огляду на те, що телефони зберігаються в теплі і самі мають властивість нагріватися, вони створюють ідеальні умови для життєдіяльності мікроорганізмів. А деякі джерела пишуть, що телефони брудніші за туалети.

Відео дня

Супрун також поділилася інформацією, як можна позбутися від небезпечний бактерій і закликала стежити за гігієною телефонів: "Існують різні способи збереження гігієни телефонів - від дезінфікуючих серветок для техніки до спеціальних ультрафіолетових боксів, які також можна використовувати для гаманців і наручних годинників... Більш універсальним, ефективним і доступним способом можуть стати спиртовмісні дезінфектори - наприклад, спиртовмісний дезінфікуючий засіб, спрей або серветки, наприклад, на основі ізопропилового спирту".

Телефони стали невід'ємною частиною нашого життя, багато хто не випускають їх із рук ні в громадському транспорті, ні в місцях особистої гігієни, ні під час їжі. Саме тому дезінфекція такої техніки просто необхідна.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, Супрун застерегла українців від ''сумної традиції''.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки