''Дуже небезпечне явище'': Супрун застерегла українців від ''сумної традиції''

185,8 т.
''Дуже небезпечне явище'': Супрун застерегла українців від ''сумної традиції''

Підпалювання залишків рослин, сухої трави або листя загрожує не лише здоров'ю людини, а й екосистемі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун додавши, що підпал залишків рослинності "це дуже небезпечне явище".

"В українському сільському господарстві досі є сумна традиція - восени, після збору врожаю, підпалювати рештки рослин, сухої трави або листя", - зазначила чиновниця.

Супун пояснила, що підпалювати залишки рослин — шкідливо, не екологічно та нецивілізовано, та перерахувала всі жахливі наслідки подібних дій.

Відео дня

"Тварини, птахи та комахи гинуть у вогні або помирають від нестачі їжі. Руйнується верхній шар ґрунту. Разом із димом у повітря потрапляють отруйні речовини — окиси азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки. Викиди в повітря парникових газів руйнують клімат", - розповіла в.о. міністра.

До того ж, за словами Супрун, вогонь може легко перекинутися на ліси або домівки людей, які живуть поруч.

"Шкідливі звички загрожують не лише вашому здоров’ю, а цілій екосистемі", - резюмувала вона.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, комітет із питань охорони здоров'я підтримав постанову про звернення до Кабінету міністрів про звільнення виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і заступника міністра Олександра Лінчевського.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки