Названа неочікувана причина смертей

35,7 т.
Названа неочікувана причина смертей

Люди похилого віку, у яких спостерігаються випадкові зміни в щоденній руховій активності, найбільше піддаються ризику травм, інвалідності та навіть смертей.

Це з'ясували вчені зі США та Канади, написав EurekAlert!.

У дослідженні, яке тривало протягом 13 років, взяли участь 1275 осіб. Фахівці контролювали фізичну активність людей за допомогою моніторів, одягнутих на зап'ястя.

Названа неочікувана причина смертей

Так, вчені продемонстрували, що в учасників, які раптово починали рухатися активніше або поводитися спокійніше близько 1-90 хвилин або більше двох годин, підвищувався ризик розвитку слабкості та інвалідності з порушеннями повсякденної діяльності протягом наступних 13 років.

Відео дня

Люди з такою "картиною рухової активності" також помирали в 1,6 раза частіше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, забруднення повітря може бути причиною вдвічі більшої кількості смертей, ніж вважалося раніше. А люди помирають здебільшого від серцево-судинних захворювань, спровокованих хронічною дією аерозолів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки