МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Вбиває повітря: вчені видали сенсацію про причини смерті людини

Забруднення повітря може бути причиною вдвічі більшої кількості смертей, ніж вважалося раніше. При цьому люди вмирають головним чином від серцево-судинних захворювань, спровокованих хронічною дією аерозолів.

Такого висновку дійшли німецькі вчені. Вони змоделювали вплив різних джерел забруднення повітря на рівень смертності. Виявилося, що у 2015 році несприятливе довкілля стало причиною смерті 790 тисяч осіб по всій Європі, пише "Лента.ру".

В усьому світі кількість померлих через забруднене повітря досягає 8,8 мільйона осіб на рік, що вдвічі перевищує попередні оцінки. За словами вчених, з цієї причини гине більше людей, ніж від куріння тютюну.

Вчені видали сенсацію про причини смерті людини

Як з'ясувалося, головним фактором, що здійснює шкідливий вплив на організм, є наявність у повітрі твердих частинок діаметром близько 2,5 мікрона — PM2.5. Вони є основною причиною розвитку серцево-судинних і респіраторних захворювань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що людина старіє і вмирає через серйозні погіршення, пов'язані з процесом переробки клітинами власних компонентів (аутофагія), а не через зношування організму.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Місце
0
Коментарі
11
1
Смішно
18
Цікаво
7
Сумно
2
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини