Не дієтою єдиною: топ-10 жирознищуючих вправ

22,2 т.
Не дієтою єдиною: топ-10 жирознищуючих вправ

Щоб схуднути і підтримати тіло і шкіру в тонусі, потрібно не тільки обмежувати себе в їжі, а й звернути увагу на різноманітні кардіовправи.

Головне завдання - змусити серце битися швидше, а значить і дати шанс всьому організму спалити якомога більшу кількість калорій.

"МедОбоз" публікує добірку з високоефективних вправ, які побудовані таким чином, що одночасно "включають" одразу всі групи м'язів. Крім того, деякі є справжніми танцювальними вправами, а це значить, що їх можна виконувати під улюблену музику.

Обертальний Джампінг Джек

Захлест назад

Відео дня

Захлест ковзаняра

Стрибки лижника

Бурпі

Випад назад + коліно

Степ

До цієї вправи можна додати хлопки над головою і легкий стрибок.

Вистрибування з колінами

Джампінг Джек із високими колінами

Ця вправа робиться так само, як і на першому відео, тільки тут необхідно вище піднімати коліна під час стрибків.

Танцювальні вправи "Pon De River"

Кожну вправу можна виконувати протягом хвилини. Коло з 10 вправ також можна повторити 2-3 рази, в міру фізичних можливостей.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", американські фітнес-інструктори і лікарі придумали спосіб, при якому своє тренування в залі або вдома можна зробити цікави.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки