Не вбивала: в Україні скасували заборону на вакцину від БЦЖ

12,4 т.
Не вбивала: в Україні скасували заборону на вакцину від БЦЖ

Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками скасувала своє розпорядження про введення тимчасової заборони на серію вакцини від БЦЖ.

Про це інформує прес-служба Держлікслужби України.

Раніше повідомлялося, що тимчасова заборона була введена після отримання повідомлення про несприятливому результаті після імунізації (а саме, смерті немовляти) при використанні імунобіологічного препарату ВАКЦИНА БЦЖ, ЛІОРФІЛІЗОВАННАЯ/BCG VACCINE FREEZE-DRIED, порошок і розчинник для приготування суспензії для внутрішньошкірних ін'єкцій, 50 мкг/доза, по 1,0 мг (20 доз) порошку в скляній ампулі №20 в комплекті з розчинником по 1 мл у додатковій скляній ампулі, №20 в окремих картонних коробках, серії 292, виробництва BB-NCIPD ltd., Болгарія.

Відео дня

Відомство зазначає, що скасування заборони засноване на укладенні групи оперативного реагування та "Протоколу розслідування і встановлення причинно-наслідкового зв'язку між серйозними та/або груповими несприятливими подіями після імунізації/туберкулінодіагностики і застосування вакцини, туберкуліну". Згідно з висновком, причинно-наслідковий зв'язок між смертю і застосуванням медичного імунобіологічного препарату відсутня.

Раніше "МедОбоз" розповідав про тонкощі вакцинації від туберкульозу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки