МоваЯзык

/ Новини медицини

Не вбивала: в Україні скасували заборону на вакцину від БЦЖ

Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками скасувала своє розпорядження про введення тимчасової заборони на серію вакцини від БЦЖ.

Про це інформує прес-служба Держлікслужби України.

Раніше повідомлялося, що тимчасова заборона була введена після отримання повідомлення про несприятливому результаті після імунізації (а саме, смерті немовляти) при використанні імунобіологічного препарату ВАКЦИНА БЦЖ, ЛІОРФІЛІЗОВАННАЯ/BCG VACCINE FREEZE-DRIED, порошок і розчинник для приготування суспензії для внутрішньошкірних ін'єкцій, 50 мкг/доза, по 1,0 мг (20 доз) порошку в скляній ампулі №20 в комплекті з розчинником по 1 мл у додатковій скляній ампулі, №20 в окремих картонних коробках, серії 292, виробництва BB-NCIPD ltd., Болгарія.

Відомство зазначає, що скасування заборони засноване на укладенні групи оперативного реагування та "Протоколу розслідування і встановлення причинно-наслідкового зв'язку між серйозними та/або груповими несприятливими подіями після імунізації/туберкулінодіагностики і застосування вакцини, туберкуліну". Згідно з висновком, причинно-наслідковий зв'язок між смертю і застосуванням медичного імунобіологічного препарату відсутня.

Раніше "МедОбоз" розповідав про тонкощі вакцинації від туберкульозу.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Вакцинація в Україні та світі" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини