МоваЯзык

/ Новини медицини

"Привчити" пам'ять: учені зробили революційне відкриття про мозок людини

У головному мозку людини є окремі зони, які відповідають за знищення деяких спогадів.

До цього висновку прийшли вчені з Німеччини, Нідерландів і Великобританії у рамках масштабного дослідження, повідомляє Current Biology. За словами вчених, стимуляція відділів головного мозку здатна призводити до штучних провалів пам'яті, що в майбутньому може зіграти на руку сучасній психіатрії.

На думку дослідників, фізіотерапія за допомогою струму низької інтенсивності допоможе мозку "стерти" зі спогадів участь у війнах, сімейні конфлікти й проблеми, пов'язані з кар'єрою, що полегшить лікування пацієнтів із важкими психічними розладами.

Нейробіологи з'ясували, що механіку складних процесів забезпечує активність префронтальної кори і гіпокампу. Під час свідомої спроби забути певну подію або інформацію у відділах головного мозку виникає особливий вид активності, який відповідає за фізіологічний процес "забування" певних даних. При цьому процес свідомого "забування" слів, квітів і навіть запахів формується у префронтальній корі, після чого переміщається у гіпокамп, відоміший як центр пам'яті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені знайшли спосіб продовжити життя.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
1
Смішно
8
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини