"Привчити" пам'ять: учені зробили революційне відкриття про мозок людини

16,1 т.
'Привчити' пам'ять: учені зробили революційне відкриття про мозок людини

У головному мозку людини є окремі зони, які відповідають за знищення деяких спогадів.

До цього висновку прийшли вчені з Німеччини, Нідерландів і Великобританії у рамках масштабного дослідження, повідомляє Current Biology. За словами вчених, стимуляція відділів головного мозку здатна призводити до штучних провалів пам'яті, що в майбутньому може зіграти на руку сучасній психіатрії.

На думку дослідників, фізіотерапія за допомогою струму низької інтенсивності допоможе мозку "стерти" зі спогадів участь у війнах, сімейні конфлікти й проблеми, пов'язані з кар'єрою, що полегшить лікування пацієнтів із важкими психічними розладами.

Відео дня

Читайте: Як поліпшити роботу мозку: топ-5 порад українцям від Супрун

Нейробіологи з'ясували, що механіку складних процесів забезпечує активність префронтальної кори і гіпокампу. Під час свідомої спроби забути певну подію або інформацію у відділах головного мозку виникає особливий вид активності, який відповідає за фізіологічний процес "забування" певних даних. При цьому процес свідомого "забування" слів, квітів і навіть запахів формується у префронтальній корі, після чого переміщається у гіпокамп, відоміший як центр пам'яті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені знайшли спосіб продовжити життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки