МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені знайшли спосіб продовжити життя

Збільшення проміжків часу між прийомами їжі позитивно впливає на тривалість життя.

Цього висновку дійшла наукова група з США, передає Science Daily. Дослідження проводилося на лабораторних гризунах, адже мишачий метаболізм дуже схожий з людським.

На першому етапі наукової роботи гризунів розділили на 2 групи, одну з яких годували переважно білковою їжею, а також продуктами з високим вмістом клітковини, обмежуючи споживання цукру і жиру.

На наступному етапі мишей розділили на 3 підгрупи:

I - мала цілодобовий доступ до їжі;

II - споживала на 30% калорій менше, ніж перша група;

III - харчувалася тільки 1 раз на день, але калорійність денного раціону була такою самою, як і у першої групи досліджуваних.

Автор проекту доктор Рафаель де Кабо з національного інституту з проблем старіння в США ділиться думками про результати дослідження:

"Збільшення щоденного часу голодування, без зниження калорійності і незалежно від типу дієти, призвело до покращення загальних показників здоров'я і життєздатності у самців мишей. Можливо, цей збільшений щоденний період голодування дозволяє відновити і зберегти механізми, які були відсутні за безперервного споживання їжі".

Дослідницька робота триватиме, адже вчені сподіваються, що за допомогою її результатів, люди навчаться підтримувати здорову масу тіла і зменшувати негативні наслідки вікових розладів обміну речовин у майбутньому.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені довели, що тривалість життя взаємопов'язана з покараннями у дитинстві.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

1
Коментарі
0
0
Смішно
7
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини