В Індії народилася дитина з двома головами й трьома руками: рідкісні фото 18+

В Індії народилася дитина з двома головами

В Індії 21-річна дівчина народила сіамських близнюків, у яких на двох одне тіло, дві голови, три руки й чотири долоні.

Про це пише Daily Mail. Зазначається, що діти мають одні й ті ж ноги та внутрішні органи, включно з серцем (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

З медичної точки зору, близнюки, народжені в такий спосіб, описуються як tribrachius parapagus – рідкісне явище, яке не залишає великої надії на виживання немовлят.

В Індії народилася дитина з двома головами

Хлопчиків помістили під цілодобове спостереження. Оскільки лікарі, які приймали пологи, ніколи не стикалися з подібним явищем, вони вирішили проконсультуватися з колегами з різних куточків Індії.

У новонароджених мало шансів вижити, оскільки медикам навряд чи вдасться їх розділити – всі органи дістануться лише одному малюкові.

В Індії народилися рідкісні сіамські близнюки

Для батьків близнюків, які проживають в селі Басауда в штаті Мадхья-Прадеш у центральній Індії, побачене стало шоком. Вони вважали дитину з двома головами покаранням, однак незабаром заявили, що готові виховувати її і попросили лікарів зробити все можливе для порятунку.

В Індії народилася дитина з двома головами і трьома руками
В Індії народилася дитина з двома головами і трьома руками
В Індії народилася дитина з двома головами

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в штаті Уттар-Прадеш (Індія) народилася "триголова" дівчинка із вродженою вадою черепа й головного мозку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки