МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені знайшли ліки від старіння: всього 24 препарати

Міжнародна група вчених із Великобританії і Німеччини ідентифікувала 24 нові препарати, які потенційно зупиняють старіння і продовжують життя у людей.

Про це повідомляє "Лента.ру" із посиланням на превью дослідження.

Так, автори розробок проаналізували активність генів у 22 різних ділянках мозку у людей ​​віком від 20 до 106 років. Зразки нервової тканини були отримані з лобових і скроневих часток, мозочка, лімбічної системи та інших мозкових структур. Фахівці визначили продукти генів - транскрипти (молекули матричної РНК) - концентрація яких у нейронах змінювалася з віком. Таким чином, вчені виявили гени, активність яких була маркером старіння.

Для пошуку потенційних анти-вікових речовин вчені використовували базу даних Connectivity Map. У ній міститься інформація про лікарські препарати, які впливають на синтез транскриптів, посилюючи або пригнічуючи його.

У результаті виявлено 24 з'єднання, які здатні продовжити життя, впливаючи на активність генів. При цьому, для чотирьох препаратів, включаючи ресвератрол і сиролімус, був раніше доведений анти-віковий ефект, який вони здійснювали на організм тварин.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше науковий співробітник Інституту геронтології Олександр Коляда пояснив, що в природі існують організми, які або не схильні до процесу старіння, або мають надзвичайно високу тривалість життя порівняно з подібними собі видами.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини