Спалює калорії і жир: з'ясувалася несподівана користь цукру

36,3 т.
Спалює калорії і жир: з'ясувалася несподівана користь цукру

Натуральний цукор трегалоза активує ген, який підвищує чутливість до інсуліну, зменшуючи ймовірність розвитку діабету.

До такого висновку в результаті досліджень дійшли вчені Університету Вашингтона в Сент-Луїсі. Відзначається, що цей вид цукру благотворно впливає на печінку. Про це повідомляє MedicalXpress.

Згідно з експериментами, активація гена також викликає спалювання калорій, зменшує накопичення жиру, кількість жирів і холестерину в крові. Знижує температуру тіла. Дослідження проводилися на мишах.

Вчені додавали трегалозу до питної води, що активувало у гризунів ген Aloxe3. Дисахарид не дозволяє глюкозі потрапити в печінку, що еквівалентно голодуванню.

Відео дня

"Ми дізналися, що цей ген Aloxe3 покращує чутливість до інсуліну так само, як звичайні діабетичні препарати, яких називають тіазолідиндіонами, - покращують чутливість до інсуліну", - розповів доктор медицини, доцент педіатрії Брайан ДеБош.

За його словами, активація цього гену викликана як трегалозою, так і голодуванням. У результаті чого клітини починають поглинати глюкозу, знижуючи її концентрацію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені заявили, що надмірне вживання цукру може викликати хворобу Альцгеймера.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки