На кожному ринку: названо продукт, здатний відстрочити смерть

38,5 т.
На кожному ринку: названо продукт, здатний відстрочити смерть

Споживання риби та інших продуктів, багатих омега-3-поліненасиченими жирними кислотами, пов'язане зі зниженням смертності від усіх причин як у чоловіків, так і у жінок.

До такого висновку дійшли китайські вчені. Дослідження опубліковане в Journal of Internal Medicine, повідомляє "АиФ".

Так, дослідники проаналізували дані про харчування і здоров'я 421 309 людей (240 729 чоловіків і 180 580 жінок). У середньому чоловіки вживали 14,56 грамів риби на день, а жінки - 10,89 грам.

У середньому люди були під наглядом 16 років. За цей час від різних причин померли 54 тисячі чоловіків і майже 31 тисяча жінок, при цьому споживання великої кількості риби й омега-3-ПНЖК було пов'язане зі зниженою смертністю.

Відео дня

Водночас з'ясувалося, що спосіб приготування риби також впливав на це, але тільки у жінок. Споживання смаженої риби було пов'язане з підвищеною смертністю у них від усіх причин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені з'ясували, що оптимальний рівень низки вітамінів, мінеральних речовин та інших сполук здатний зменшити ризик передчасної смерті, продовжити життя і забезпечити здорове старіння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки