Названа смертельна загроза стресу на роботі

9,8 т.
Названа смертельна загроза стресу на роботі

Синдром емоційного вигорання на робочому місці загрожує серйозними порушеннями здоров'я.

Про це в своїй книзі "The burnout solution" розповіла психотерапевта Сіобхан Мюррей, передає РІА "Новости".

Вона пояснила, що ігнорування емоційного вигорання може привести до підвищення артеріального тиску, до хвороб серця, до виснаження надниркових залоз, а також до проблем із травленням, депресії і думок про суїцид.

Однак із даного стану можна вийти, не застосовуючи ліки.

"У першу чергу, нормалізуйте свій сон, оскільки через нестачу сну наш організм не може нормально функціонувати, значно знижуються когнітивні навички і здатність ухвалювати раціональні рішення", – порадила вона.

Відео дня

Спеціаліст зазначила, що для одужання потрібно усунути джерело стресу.

"Дуже важливо зрозуміти, що є джерелом вашого стресу і вигорання. Це може бути пов'язано з роботою, тоді слід звернутися за допомогою і підтримкою всередині компанії або піти у відпустку, щоб відпочити, відновити сили і свою емоційну і фізичну стійкість", – розповіла вона.

Стрес на роботі

Психотерапевт наголосила, що навіть 20-хвилинні прогулянки сім днів на тиждень поліпшать стан здоров'я.

"Розставте пріоритети в своєму розкладі, уникайте багатозадачності, аналізуйте відносини, які викликають у вас стрес, створюйте розумні межі на роботі", – підсумувала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені з'ясували, чому люди гризуть ручки або барабанять по столу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки