МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Омолодження та схуднення: лікар назвала плюси різкої відмови від алкоголю

Перші істотні зміни в людському організмі відбуваються вже через тиждень після повної відмови від вживання алкоголю.

Про це заявила головна лікарка клініки Бетті Форд в Бад-Брюккенау (Німеччина) Ярміла Мальмейстер, пише Focus Online.

За її словами, будь-хто, хто раніше вживав алкогольні напої щодня, може помітити перші поліпшення здоров'я через лічені дні після переходу на "сухий закон". Так, люди одразу ж починають краще спати, а також помічають підвищення працездатності.

"Якщо печінка звільняється від впливу алкоголю, вона негайно розщеплює накопичені жири. Тригліцериди знижуються через кілька днів, холестерин трохи пізніше. Але в цілому наша печінка відновлюється дивно швидко", – говорить Мальмейстер.

Відмова від алкоголю

Відмова від алкоголю. Джерело: "Навколо світу Україна"

"Навколо світу Україна"

Що стосується місяцю без алкоголю, то за цей період люди вчаться краще контролювати свою питну поведінку, відчувають прилив сил і стверджують, що отримують гарну шкіру і меншу вагу. Крім того, у них поліпшується якість сну і знижується артеріальний тиск.

"Перевтома печінки робить тебе втомленим. Тому ті, хто обходиться без алкоголю, більш бадьорі, здорові, більш продуктивні", – пояснює лікарка.

Вона підкреслила, що алкоголь заважає клітинному метаболізму і викликає застій лімфи. Отже, ті, хто обходиться без нього, отримують більш чіткі контури обличчя і гладку шкіру.

Важливо враховувати й те, що алкоголь має багато непотрібних калорій. Тому люди, які відмовляються на місяць від алкоголю, мають шанс за цей час схуднути на два кілограми. А за рік – на цілих 20 кілограмів.

До того ж, стверджує Мальмейстер, людина, яка змогла прожити рік без алкоголю, може вільно обходитися без нього і в майбутньому.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені визначили денну норму вживання алкоголю людиною. Вони довели, що вміст спирту в різних напоях різний, тому ввели поняття дрінків.

А дослідники з Університету Ексетера у Великобританії дійшли до висновку, що здатність засвоювати алкоголь врятувала предків людини від вимирання.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
1
Коментарі
1
0
Смішно
17
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини