Є у кожній аптеці: знайдено засіб для запобігання раку

38,6 т.
Знайдено засіб для запобігання раку

Вітамін D сприяє зменшенню ризику розвитку раку грудей.

Це показали Результати нового дослідження, проведеного вченими з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, передає "Лента.ру".

За словами дослідників, результати роботи доповнюють епідеміологічні дані, згідно з якими спостерігається зв'язок між нестачею вітаміну D в організмі і появою злоякісних пухлин у грудях у жінок старшого віку.

Щоб досягти необхідного рівня вітаміну в крові, необхідно споживати дієтичні добавки та їжу з 4-6 тисячами міжнародних одиниць (МО) в день. Для вітаміну D одна міжнародна одиниця дорівнює 0,025 мікрограмів речовини.

Відео дня

Цю кількість можна значно зменшити при щоденному знаходженні на сонці протягом 10-15 хвилин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені створили завдяки екстракту зеленого чаю наночастинки, здатні знищувати ракові клітини в легенях при підсвічуванні лазером.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки