Є у кожного: учені виявили ''код убивства раку''

16,9 т.
Є у кожного: учені виявили ''код убивства раку''

Учені із Чикаго виявили "код убивства раку" прямісінько в клітинах людини.

Як стверджує провідний автор роботи Маркус Пітер, онкологія може "пристосуватися" до хіміо- і променевої терапії, але вона не може стати стійкою до генетичного коду, повідомляє Hi-News.ru.

"Як тільки клітина "розуміє", що вона мутує у рак, їй вводиться цей код, щоб вона загинула", — пояснив учений.

Читайте: До 29 років: знайдено вирішальний момент у захисті від раку грудей

Дослідники випробували 4096 різних нуклеотидних підстав, аби виявити найдієвіші щодо раку.

Відео дня

"Грунтуючись на тому, що ми дізналися, тепер можемо створювати штучні мікроРНК, які набагато ефективніші у вбивстві ракових клітин, ніж навіть ті, які створені природою. Нам абсолютно точно необхідно перетворити це в нову форму терапії", - говорять автори.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені з'ясували, що вірус Сенека-Валлі допомагає знищити клітини раку, попередньо інфікувавши їх.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки