Названо благородний метал, здатний вилікувати рак

27,6 т.
Названо благородний метал, здатний вилікувати рак

Метал родій може бути використаний для лікування тричі негативного раку молочної залози, який вважається одним із найагресивніших форм злоякісних пухлин.

Такого висновку дійшли вчені Гонконгського баптистського університету. Дослідники встановили, що сполуки родію блокують активність лізин-специфічної деметилази 5А (KDM5A), повідомляє "Лента.ру".

Цей фермент інтенсивно синтезується у тканинах ракових пухлин і сприяє їхній стійкості до ліків.

Засвідчено, що препарати на основі металу придушують процес росту клітин, а також виявляють сильну протипухлинну активність. Крім того, новий засіб є менш токсичним, ніж препарати цисплатин і доксорубіцин, які зараз застосовуються.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, названі нешкідливі на перший погляд звички, які викликають рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки