Не спадковість: з'ясувалося, через що з'являється рак

28,4 т.
Не спадковість: з'ясувалося, через що з'являється рак

Американські вчені визначили 48 генів, пов'язаних зі схильністю жінок до раку молочної залози.

У новому дослідженні були виявлені 14 нових онкогенів, а також підтверджені 34 гени, які беруть участь у розвитку пухлин молочної залози і описаних в попередніх роботах, передає "Лента.ру".

Учені проаналізували дані Атласу ракового генома, в якому містяться відомості про генетичні мутації, що призводять до виникнення раку. Вони провели обстеження 229 тисяч європейців, частина яких хворіла на рак, а частина була здоровою.

Відео дня

Крім цього, були вивчені гени, які потенційно могли бути залучені в процес розвитку злоякісної пухлини, і придушення активності яких зупиняло зростання новоутворення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені з'ясували, що низькі дози отрути - триоксиду миш'яку - змушують відступити один із різновидів раку крові, гострий промієлоцитарний лейкоз.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки