МоваЯзык

/ Онкологія

''Обвивають, як восьминіг'': знайдені нові ліки, які вбивають рак

Ізраїльські вчені вкотре опинилися на порозі прориву в лікуванні онкології. Вони розробляють ліки, здатні впливати на пухлинні клітини під різними кутами, не зачіпаючи водночас здорові тканини.

Над ним працюють експерти компанії Accelerated Evolution Biotechnologies Ltd. За їхніми словами, ліки засновані на невеликих фрагментах білка. Ці пептиди здатні "обвиватися навколо ракових клітин, як восьминіг", атакувати пухлини з різних сторін і досягати областей, до яких молекули інших препаратів дістатися не можуть, пише Daily Mail.

Якщо ліки виявляться ефективним, вчені зможуть звести до мінімуму побічні ефекти від лікування, які спостерігаються під час хіміотерапії, наприклад, такі як нудота і "хімічний мозок".

''Як восьминіг'': знайдені нові ліки проти раку

"МедЕксперт"

У той же час деякі вчені цей препарат вже зараз критикують і звертають увагу на те, що він не може бути універсальним та застосовуватися для всіх видів онкології.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількість нових випадків захворювання на рак у 2018 році в світі збільшилася до 18 млн. За прогнозами, у 2040 році цей показник може вирости до 30 млн. Різними формами раку хворіє приблизно мільйон українців, більше 130 тис. нових випадків реєструються щорічно.

Рак є другою із основних причин смерті у світі. З початку 2018 року від цього захворювання померли 9,6 млн осіб. Онкологія стає причиною практично кожної шостої смерті.

Але медики заходять усе далі у боротьбі з раком:

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
2
Коментарі
0
2
Смішно
11
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини