МоваЯзык

/ Онкологія

Операція та хіміотерапія неможливі: у відомого українського журналіста виявили рак

У журналіста телеканалу "Еспрессо" Дмитра Гомона виявили рак печінки з метастазами в черевній порожнині і легенях.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала дружина журналіста Тетяна.

"Друзі! Мені важко про це писати, але Діма важко захворів. Місяць тому він потрапив до лікарні, тільки зараз додаткові обстеження виявили причину його поганого самопочуття - рак печінки з метастазами в черевній порожнині і легенях. Операція неможлива, хіміотерапія також, тому що рак печінки тим і підступний", - написала вона.

За її словами, Дмитро перебуває вдома, де отримує підтримувальну терапію і знеболення.

"Якщо стане потреба в перебуванні його в лікарні, це повинні бути гідні умови. Він настраждався останні місяці і заслужив це. Я не можу вам сказати, яка точна сума потрібна, тому що незрозуміло період часу знадобиться. Я просто пишу реквізити його картки для тих , хто хоче допомогти. Спасибі .5168 7573 1742 3764 Гомон Дмитро Валерійович", - додала дружина журналіста.

У зв'язку з цим колеги Гомона на своїх сторінках у соцмережі висловили йому підтримку.

"Я егоїстка. Я хочу, щоб мій Дімка не йшов. Мій друг, хрещений моєї дочки, кращий друг мого чоловіка - хочу, вимагаю, щоб він залишився зі мною. Хочу прокинутися, і сказати: це лише страшний сон, що мій найкращий друг вмирає від раку, і я не можу це зупинити. Я не прокидаюся. Це не сон. Це реальність, і зараз, у цій реальності, Дімці, його дружині Тані і його двом діткам потрібна, дуже потрібна наша допомога - будь-яка", - написала Ксенія Ліфер.

"У мого близького друга, якого я знаю вже 30 років - неоперабельний рак печінки 4-го ступеня. У чудесного Діми, який був у моєму житті майже завжди - із 1986 року. Який познайомив мене з моєю дружиною і став хрещеним батьком моєї дочки. Який на самостійних по хімії вирішував завдання для всього класу. Який перезнайомив мене з купою чудових людей, підсадив на чудову музику. Який останні три роки був волонтером і безкорисливо допомагав АТОвцям. Людина-енциклопедія, яка, таке відчуття, знає про все на світі. Батько двох чудових дітей і володар чудового, хоч і дещо цинічного, почуття гумору", - написав Павло Голубовський.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", вчені знайшли препарат, який націлений на рішення генетичного дефекту, властивого більшості ракових клітин.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини