Про рак молочної залози та міжнародний день білої тростини

Про рак молочної залози та міжнародний день білої тростини

Доброго ранку, країно!!!

Здається ООН полюбляє цей день!

Бо саме сьогодні Генеральною Асамлеєю визначені:

1. Міжнародний день сільських жінок;

2. Міжнародний день білої тростини (солідарність із сліпими та інвалідами);

3. Міжнародний день миття рук;

4. Всесвітній день боротьби з раком грудей.

Отож поважаємо працю сільських жінок, виказуємо солідарність зі сліпими та інвалідами, обов‘язково миємо руки та своєчасно обстежуємо молочні залози!

Відео дня

Декілька днів тому звернула увагу на те, як двоє інвалідів-колясочників вимушені були пересуватися по небезпечній проїжджій частині перехрестя повз щільний потік машин, тому, що перед безпечним пішохідним переходом зроблено сходинку і інваліди не можуть на нього в‘їхати. Згадала про доступні комунікації для таких людей за кордоном. Нажаль, наші інваліди не мають можливості безпечно пересуватися по місту.

Про миття рук немає що писати, бо їх слід мити раз поз раз. То є мінімальна гігієна та культура. Крапка!

А от про рак молочної залози поясню детальніше!

За інформацією ВООЗ рак молочної залози є найпоширенішим раковим захворюванням серед жінок в усьому світі. А в мало розвинутих країнах він діагностується на пізніх стадіях. Нажаль, ми саме серед таких! Наші чудові красуні-жінки поки що не мають звички своєчасно слідкувати за своїм здоров‘ям.

З огляду на поширення захворюваності на рак молочної залози нагадую шановним жінкам про необхідність не забувати про правила догляду за цим надзвичайно важливим органом:

  • періодично здійснювати самообстеження молочних залоз;

  • за умови відсутності скарг щорічно відвідувати гінеколога з обов’язковим оглядом молочних залоз, а за наявності скарг-відразу;

  • усім жінкам віком від 20 до 40 років, за відсутності скарг, один раз за два роки планово здійснювати УЗД молочних залоз, а після 40-років-мамографію;

  • жінкам, які мають патологічні утворення у молочних залозах зазначені дослідження мають бути проведені щорічно відповідно до віку (до 40 років-УЗД, після-мамографію).

Самообстеження молочних залоз-гарна звичка.

Мамографію слід здійснювати у першій фазі менструального циклу відразу після менструації.

Увага чоловікам! молочні залози ваших коханих жінок-не лише джерело естетичного та фізичного задоволення та вигодовування дітей, але й орган, про який слід піклуватися! Отож дбайте про них! Беріть жінку за руку та ведіть на УЗД чи мамографію! Ви маєте бути впевнені у їх безпечному здоров‘ї!

Увага акушерам-гінекологам!Гінекологічний огляд без обстеження молочних залоз-непрофесійна поведінка! Власне така ж сама, як не мити руки.

Усім нам гарного вихідного дня!

Читайте на OBOZREVATEL, найпопулярніші міфи про рак молочної залози

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки