Рак навчилися лікувати небезпечним вірусом

22,2 т.
Рак навчилися лікувати небезпечним вірусом

Генетично модифікований вірус поліомієліту є дієвим проти летального типу раку головного мозку - гліобластоми.

Модифікований поліовірус, який у дикій формі викликає важке і смертельно небезпечне інфекційне захворювання центральної нервової системи, вводять прямо у мозок, щоб спровокувати підвищену імунну відповідь і викликати загибель ракових клітин, передає "Лента.ру".

Зазвичай пацієнти з гліобластомою, яка є найбільш поширеною злоякісною пухлиною головного мозку, живуть, у середньому, менше 18-20 місяців після постановки діагнозу. При рецидиві тривалість життя не перевищує одного року.

Відео дня

"Однак 21% пацієнтів, які пройшли експериментальну терапію, залишалися живі протягом трьох років, тоді як серед людей, які отримували стандартні препарати (контрольна група), стільки ж часу прожили лише чотири відсотки. В цілому, медіанна виживання, тобто час, за який померла половина з 61% в дослідній групі склала 12,5 місяці. Для контрольної цей показник становив 11,3 місяця ", - сказано в публікації.

Як повідомляв OBOZREVATEL, американські вчені визначили 48 генів, пов'язаних зі схильністю жінок до раку молочної залози.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки