Ліки для 4 видів раку: вчені США зробили прорив

14,1 т.
Ліки для 4 видів раку: вчені США зробили прорив

Препарат, який блокує поширення чотирьох видів раку: молочної і передміхурової залоз, товстої кишки і легенів розробили американські вчені.

Препарат вчених Орегонського університету науки і здоров'я під назвою KBU2046 випробували на мишах, у яких був рак передміхурової та молочної залоз людини, а також рак кишечника і легенів, сказано в статті журналу Nature Communications, пише Лента.ру.

При пероральному введенні KBU2046 придушив метастази і зменшив руйнування кістки. При цьому вчені домоглися мінімізації побічних ефектів і токсичності.

Відео дня

За словами доктора Раймонда Берган, керуючого дослідженням, принцип роботи препарату полягає в зміні фосфорилювання білка HSP90β.

"Ліки працюють таким чином, що, зв'язуючись з протеїном, вони зупиняє руху клітин, але не робить ніякого побічного впливу на білок", - розповів учений.

За словами Берган, у команди пішли роки, щоб зрозуміти, як реалізувати цей механізм. Він вважає, що їх направлення на даному етапі більш перспективно, ніж пошук ліків від раку, так як при ранньому діагнозі їх препарат зупинить розмноження ракових клітин і врятує людині життя. В майбутньому вчений планує домогтися дозволу випробувати препарат на людях.

Як повідомляв OBOZREVATEL , вчені знайшли зв'язок між зайвою вагою і раком .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки