Спрацювало: знайшовся засіб від небезпечного раку

14,2 т.
Спрацювало: знайшовся засіб від небезпечного раку

Якщо заблокувати активність білка р38, найнебезпечніший вид раку молочної залози перестане прогресувати.

До такого висновку прийшли вчені Інституту біомедичних досліджень у Барселоні (Іспанія), передає "Лента.ру".

У дослідженні були використані миші, хворі тричі негативним раком молочної залози.

Вчені блокували активність р38 за допомогою специфічних інгібіторів у поєднанні з класичними препаратами на основі таксану, застосовуваними для хіміотерапії (паклітаксел і доцетаксел).

У результаті ДНК злоякісних клітин через дії таксанів стала більш нестабільною, в ній частіше з'являлися ушкодження, і відбувалися хромосомні перебудови. Багато з пухлинних клітин загинули, а самі новоутворення зменшилися.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені створили завдяки екстракту зеленого чаю наночастинки, здатні знищувати ракові клітини в легенях при підсвічуванні лазером.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки