МоваЯзык

/ Онкологія

Створена ефективна вакцина проти раку

Вчені вже давно б'ються над створенням вакцини проти раку. Але до клінічних випробувань довести свої винаходи вдавалося далеко не всім дослідникам.

Однак американським вченим вдалося вирватися вперед у цьому питанні, передає CNN. В результаті клінічних випробувань їм вдалося довести ефективність вакцини в разі одного з найпідступніших і небезпечних видів онкології - раку яєчників.

Згідно з результатами дослідження, яке тривало два роки, після введення вакцини у пацієнток в високим ризиком рецидиву раку яєчників не відзначалася негативна динаміка, на відміну від тих, кому вакцину вводили.

Як відомо, рак яєчників - це "мовчазний вбивця", оскільки часто він "заявляє" про себе вже на пізній стадії. До того ж, він погано піддається лікуванню і в 85% випадків рецидивує.

Медики сподіваються, що створена вакцина допоможе запобігти розвитку цього страшного захворювання і збільшити виживаність серед хворих пацієнтів.

За словами вчених, новий препарат сприяє збільшенню в організмі кількості Т-клітин, які були здатні вбивати клітини пухлини.

Дослідники мають намір провести більш росширені випробування даної вакцини, зокрема, в разі інших видів раку.

Раніше "МедОбоз" розповідав, як захиститися від раку.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини