У смартфонах знайшли смертельну небезпеку

16,3 т.
У смартфонах знайшли смертельну небезпеку

За останні 10 років в Британії відзначили збільшення частоти випадків раку головного мозку більш ніж удвічі. В якості однієї з імовірних причин сумної статистики називають мобільні телефони.

За даними дослідження, рівень гліобластоми виріс з 2,4 до 5,0 на 100 000 чоловік в Англії в період з 1995 по 2015 рік, пише CNN. В якості однієї з ймовірних причин зростання захворюваності вчені назвали використання сотових, що підтверджують попередні дослідження в даній області.

Читайте: Супрун заявила про небезпеку смартфонів

Роботи дослідників тоді доводили, що мобільні телефони можуть бути пов'язані зі змінами в мозку і розвитком пухлин.

Відео дня

Медики відзначають, що пухлини в основному розвиваються в лобовій і скроневій областях, а також біля вуха. Це і наштовхує на думки про шкоду смартфонів.

Разом з тим вчені закликають не панікувати, оскільки чіткого взаємозв'язку між радіочастотами телефонів і важкими захворюваннями головного мозку немає.

Читайте: Витік мізків: вчені розповіли про вплив смартфона на людину

Є теорія, що мобільні телефони випромінюють радіочастотну енергію, форму неіонізуючого випромінювання, а тканини в організмі, які стикаються зі смартфонами, можуть поглинати цю енергію. Нібито це і призводить до злоякісних процесів.

Однак поки жодне дослідження не довело пряму залежність.

Раніше "МедОбоз" розповідав, як смартфони впливають на стан спини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки