Небезпечно для чоловіків: вчені виявили новий вид раку

15,2 т.
Небезпечно для чоловіків: вчені виявили новий вид раку

У США група вчених із Мічиганського університету виявила новий підтип раку передміхурової залози - метастазуючі пухлини зі зміненим геном.

Вчені дослідили 360 зразків ДНК, взятих у хворих на рак простати. Вони дійшли висновку, що на пізніх стадіях цього захворювання в 7% випадків спостерігаються зміни в гені CDK12, пише The Hindostan Times.

"Порушення в роботі цього гена можуть відігравати важливу роль у метастазуванні пухлини", - резюмували вчені.

На їхню думку, для лікування цього типу онкології повинні застосовуватися лікарські препарати виду інгібіторів імунних контрольних точок. За допомогою цих медикаментів імунна система організму зможе краще розпізнавати уражені клітини і направляти до них клітини-кілери раку.

Відео дня

Як писав OBOZREVATEL, шведські вчені заявили, що видалення апендикса у чоловіків може бути пов'язано з виникненням раку простати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки