Знайдено нові способи лікування раку: у чому суть

13,7 т.
Знайдено нові способи лікування раку: у чому суть

Вчені прийшли до висновку, що лікування за допомогою спрямованої (таргетной) терапії може допомогти досягти значного результату у боротьбі з аденокарциномою легень.

Вони за допомогою біоінформатичних методів провели аналіз шляхів загибелі клітин, які в таких пухлинах порушені, і досліджували можливість подолання стійкості за допомогою комбінованої терапії. Автори зазначили, що в даний час ясно, що персоналізована терапія виходить на передній план лікування раку, передає "Рамблер" .

За твердженням вчених, вибір належної терапії повинен грунтуватися на детальному аналізі гістологічних ознак, генетичних (мутаційних) профілів пухлин окремих пацієнтів, мікрооточення пухлини і шляхів загибелі клітин.

Відео дня

Ця інформація, запевнили вони, необхідна для кращого прогнозування перебігу злоякісного росту і поліпшення терапії, що включає поєднання таргетної та імунної терапії

Аденокарцинома легенів - одна з найбільш агресивних і стійких до терапії типів пухлин. П'ятирічна виживаність у пацієнтів не перевищує 10%. Така пухлина зазвичай діагностується на пізніх стадіях, часто при наявності метастазів. Порушення механізмів загибелі клітин лежать в основі стійкості пухлини до терапії.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, вчені проводять дослідження нових ліків, яке може допомогти боротися з раком легенів третьої стадії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки