Знайдено спосіб побороти особливо небезпечний рак

21,2 т.
Знайдено спосіб побороти особливо небезпечний рак

Унікальний тип імунних клітин в тканинах молочної залози людини здатний допомогти людині перемогти рак грудей.

До такого висновку прийшли вчені Інституту Френсіса Кріка та Королівського коледжу Лондона. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Дослідники виявили специфічний підтип гамма-дельта-Т-клітин, чия присутність пов'язано з ремісією у хворих з тричі негативним раком грудної залози. Гамма-дельта-Т-клітини є спеціалізованими клітинами, яких спочатку знаходили в кишечнику і шкірі людини.

Дане відкриття допоможе розробити нові способи, які збільшать шанси на виживання і одужання хворих на рак. До того ж, за словами вчених, можна штучно стимулювати вироблення гамма-дельта-Т-клітин для боротьби з пухлинами або пересаджувати їх з тканин донора.

Відео дня
Знайдено спосіб побороти особливо небезпечний рак

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені знайшли спосіб швидкого лікування раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки