Вчені дізналися, яка спеція допоможе при артриті

27,0 т.
Вчені дізналися, яка спеція допоможе при артриті

Вчені провели дослідження і встановили, що впоратися з болем від артриту можна за допомогою улюбленої багатьма спеції, що містить капсаїцин.

Про це пише Express.

Мова йде про гострий стручковый перець - чилі. Речовина, що міститься в його складі (капсаїцин), входить до складу зігріваючих протизапальних кремів і мазей від остеоартриту, ревматоїдного артриту і фіброміалгії.

Капсаїцин сприяє тимчасовому зниженню в організмі речовини-передавача болю. Згідно проведеними дослідженнями, відчуття болю у контрольної групи зменшилися вдвічі вже через три тижні регулярного застосування капсаїцину.

Відео дня

При цьому вчені попереджають, що капсаїцин може викликати відчуття печіння і подразнення. Тому його застосування небажано на чутливій шкірі.

Крім того, дослідники виявили ще один натуральний засіб від артриту - масло насіння Борака. В ході вивчень його властивостей і впливу на суглоби було виявлено, що масло насіння Борака містить дуже високі рівні двох типів поліненасичених омега-6 незамінних жирних кислот, від 20 до 26% гамма-ліноленової кислоти (GLA) і ліноленової кислоти (LA, яку організм перетворює в GLA).

Це незамінна жирна кислота, яка важлива для підтримки структури і функції клітин суглоба. Крім того, GLA може пригнічувати запальні реакції.

Щоб засіб дав результат, його потрібно наносити на шкіру в області хворих суглобів двічі в день.

Раніше "МедОбоз" писав про три найкорисніші для суглобів продукти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки