Вчені: овочі провокують появу болю в суглобах

25,6 т.
Вчені: овочі провокують появу болю в суглобах

Артрит і запалення суглобів, на жаль, не рідкість на сьогоднішній день. Біль у суглобах турбує не тільки літніх людей, а й молодих, у самому розквіті сил.

Причин розвитку артриту безліч, і недавно вчені поповнили їхній список ще однієї. Згідно з результатами досліджень, деякі овочі здатні провокувати розвиток хвороби і погіршувати стан, повідомляє Express. Йдеться про пасльонові овочі - томати, баклажани, червоний перець та ін.

Незважаючи на всю користь цих плодів, у них міститься соланін, який і провокує болі при артриті. Поки вчені не можуть достовірно довести взаємозв'язок, вони рекомендують не зловживати з перерахованими плодами.

Відео дня

Деякі ж експерти вважають, що нехай овочі і містять соланін, у них також є потужна суміш поживних речовин, які допомагають пригнічувати біль при артриті.

Разом з тим, під час спостережень вчені зазначили, що більшість пацієнтів відчули суттєве полегшення симптомів після того, як відмовилися від пасльонових овочів.

Поки медики рекомендують поекспериментувати, виключаючи і додаючи відповідні овочі в свою дієту.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, як зелений чай допомагає позбутися від артриту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки