МоваЯзык

/ Отоларингологія

Аж до летального результату: названа головна небезпека вушних паличок

Очищення вух ватними паличками може привести до занесення інфекцій, травмування та появи тинітусу, тобто дзвону або шуму.

Особливу небезпеку становить ризик залишити частинки вати у вусі, пише Medicforum. У 31-річного англійця раптово почалися судоми і головний біль, а після цього він втратив свідомість.

Також він почав забувати імена своїх знайомих. У результаті медики зробили йому сканування головного мозку і виявили на оболонці два абсцеси з гноєм. Причиною їх виникнення були частинки ватних паличок, що застрягли у вусі після гігієнічних процедур.

Вони спровокували виникнення некротизируючого отиту зовнішнього вуха, який почався у вушному каналі і дійшов до головного мозку.

Залишки вати довелося видаляти під анестезією, після чого чоловіка 8 тижнів лікували під крапельницями антибіотиків. У результаті йому все ж вдалося відновити здоров'я.

Раніше також заявлялося, що використання ватних паличок для вух може привести до летального результату. Медики Американської академії отоларингології повідомили, що під час процедури сірка просувається вглиб у напрямку до барабанної перетинки.

Ілюстрація

Ілюстрація

У результаті сірка перетворюється в щільну масу і може надовго застрягти всередині органу слуху. У такому середовищі будуть розмножуватися бактерії, зазначається на сайті 103.BY.

Як писав OBOZREVATEL, медичні халати й уніформа медсестер можуть бути розсадником мікроорганізмів, які є збудниками небезпечних інфекцій.

Мікроорганізми, які переносяться на лікарняних халатах, можуть стати збудниками інфекцій шкіри, кровотоку, сепсису і пневмонії. Але небезпека несе не тільки одяг медпрацівників, а й предмети, якими вони користуються протягом дня: стетоскопи, телефони, планшети і навіть краватка.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
1
0
Смішно
15
Цікаво
2
Сумно
4
Треш

Блоги медицини