Ожиріння і погані звички: з'ясувалася нова небезпека недосипання

13,6 т.
Ожиріння і погані звички: з'ясувалася нова небезпека недосипання

Недостатня тривалість сну у дітей погано позначається на їхньому здоров'ї: викликає ожиріння і формує погані звички.

До такого висновку прийшла група дослідників із Ратгерського університету в США. В експерименті взяли участь більше 177 тисяч дітей у віці від восьми до сімнадцяти років, передає "РИА Новости".

Так, недосипання для дітей до дванадцяти років — це менше дев'яти годин на добу, для підлітків — менше восьми. Ця проблема зустрічалася приблизно у 40% опитаних.

Ілюстрація
Відео дня

З'ясувалося, що недосипання стає причиною формування неправильних звичок: відмови від сніданків і корисних продуктів, вживання у їжу фастфуду та солодощів. Крім цього, відсутність повноцінного сну позначається на фізичній активності — діти частіше віддають перевагу сидячому способу життя.

Усі ці звички у підсумку призводять до появи надмірної ваги, а згодом — до ожиріння, стверджують учені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що недосипання підвищує ризик зневоднення, що загрожує серйозними наслідками для здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки