Вчені назвали точну кількість сну, яка робить людей щасливими

18,6 т.
Вчені назвали точну кількість сну, яка робить людей щасливими

Люди, які оцінили себе як "абсолютно щасливі", сплять по сім годин і шість хвилин.

Про це повідомляє видання Daily Mail, розповідаючи про дослідження вчених з Університету Арізони.

Про те, що між кількістю сну і благополуччям людини існує міцний зв'язок, відомо давно, а тепер вчені з'ясували, яка точна кількість сну потрібна людям, щоб відчувати себе абсолютно щасливими.

Дослідники провели опитування 2000 осіб, під час якого з'ясували, що абсолютно щасливі люди сплять по 7 годин і 6 хвилин щодня, ті, хто відчуває себе "в основному щасливо" сплять на 6 хвилин менше, тобто - отримують 7 годин повноцінного сну. Ті ж респонденти, які не можуть назвати себе щасливими, сплять менше семи годин.

Відео дня

"Сон, що складається з менш як 6 годині 48 хвилин, означає повне нещастя в стосунках, постійне занепокоєння і нервову напругу", - зазначають автори дослідження.

Зазначимо, що згідно з рекомендаціями лікарів, мінімальна кількість сну для дорослої людини, повинна становити не менше семи годин. А результати останнього дослідження показали, що відстрочка будильника на 6 хвилин призводить до ще кращих результатів, і людина відчуває себе абсолютно щасливою.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названий вид спорту, який допоможе відновитися після інсульту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки