МоваЯзык

/ Психологія

Самотність шкідлива: Супрун заявила про ризик ранньої смерті

Самотність може призвести до негативних наслідків для фізичного і психічного здоров'я людини аж до ранньої смерті.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в своєму Facebook відзначає, що в світі зафіксована тенденція до збільшення кількості самотніх людей.

"Наслідки самотності шкідливіші, ніж може здаватися на перший погляд. Самотні люди більше ризикують захворіти на серцево-судинні хвороби, в них можуть знижуватися когнітивні функції, порушуватися сон, посилюються симптоми депресії. Крім того, для самотніх людей зростає ризик передчасної смерті з усіх причин та в цілому вони відчувають себе менш щасливими", - написала вона.

За її словами, дослідження довели, що наявність сотень друзів в соціальних мережах не підтверджує готовність людини спілкуватися в живу, а іноді і негативно відбивається на когнітивних функціях.

"Це не означає, що лишатися на самоті з затишним інстаграмом - катастрофа. Звісно, що час від часу треба знаходити можливість побути наодинці з собою. Головне, щоб все відбувалося збалансовано", - написала в.о. міністра.

Супрун також закликала не забувати про тих, хто залишається один не за власним бажанням: "Найкраща пігулка від самотності, а разом з цим і від багатьох хвороб - це спілкування".

Як повідомляв OBOZREVATEL, за даними вчених, молоді люди відчувають самотність частіше, ніж люди похилого віку. І вона завдає шкоди такий самий, як і пачка цигарок.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
3
2
Смішно
7
Цікаво
2
Сумно
1
Треш

Блоги медицини